Skip to content Skip to footer

Nasıl Başladık?

2016
Ferit Gültekin'e ait yağlıboya tabloların internet sayfasında sanatseverlerle buluşturulması düşüncesiyle "www.parmakboya.com" alan adı altında yayın hayatına başlandı. Fakat zaman kısıtlılığı ve o dönemde yaşanan internetten alışveriş konusu ile ilgili teknik problemler sebebiyle bu projeye uzunca bir süre ara verildi.
2019
Parmakboya.com alan adı tekrar gündeme alınarak bu konuda çalışma yapma girişiminde bulunuldu fakat alan adının misyona uygunsuzluğu ve gene zaman yetersizliğinden dolayı başka projelerin dönemsel önceliği sebebiyle bu projeye ara verildi. Bu süre zarfında yeni tablolar ortaya çıkmaktaydı. Artık projeyi nihayete erdirmek gerekiyordu...
2020
Bu senede tüm dünyayı etkileyen yaşanan viral pandemi sürecinin beraberinde getirdiği evde kalma zorunluluğunun getirdiği boş vakit ile birlikte E-ticaret fikrinin bir alternatif olarak kitlesel - toplumsal kabulünün gerçekleşmesi sonrası yeni bir sayfa kurma düşüncesi ile yeni bir başlangıçtan yola çıkarak "resimsevinci.com" projesine başlandı. Artık yalnızca resim değil pek çok el emeği eser de meraklıları ile buluşturulmak istenmektedir.
error: İçerik korunuyor !!
X